Ο Άγγελος Ευαγγέλου θα διευθύνει την αναμέτρηση μεταξύ Παναθηναϊκού και Ξάνθης στο ΟΑΚΑ

Δείτε ποιοι ορίστηκαν από την ΚΕΔ να διευθύνουν τα παιχνίδια της αγωνιστικής

  Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 16ης αγωνιστικής της Super League.

  Ο Άγγελος Ευαγγέλου του συνδέσμου Αθηνών, ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση μεταξύ Παναθηναϊκού και Ξάνθης στο ΟΑΚΑ για την Super League.

  O Eυαγγέλου θα έχει βοηθούς τους Καρατζίκα και Φωτόπουλο (από σύνδεσμο Αθηνών), ενώ τέταρτος θα είναι ο Ιωάννης Παπαδόπουλος από τη Θεσσαλονίκη.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης (17:15)

Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιώς) 
Α’ βοηθός: Κούλα Χασάν (Ξάνθης) 
Β’ βοηθός: Δημήτριος Σαμοΐλης (Αθηνών) 
4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Ατρόμητος-Παναιτωλικός (19:00)

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών) 
Α’ βοηθός: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών) 
Β’ βοηθός: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών) 
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

ΟΦΗ-Πανιώνιος (19:30)

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας) 
Α’ βοηθός: Αθανάσιος Κολοσιώνης (Αιτ/νίας) 
Β’ βοηθός: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας) 
4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

Λεβαδειακός-Ολυμπιακός (17:15)

Διαιτητής: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) 
Α’ βοηθός: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας) 
Β’ βοηθός: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας) 
4ος: Γεώργιος Τάσσης (Ηπείρου)

Παναθηναϊκός-Ξάνθη (19:00)

Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών) 
Α’ βοηθός: Αντώνιος Καρατζίκας (Αθηνών) 
Β’ βοηθός: Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών) 
4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (19:30)

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας) 
Α’ βοηθός: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) 
Β’ βοηθός: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής) 
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

Άρης-Λαμία (19:00)

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος 
Α’ βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας) 
Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας) 
4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (19:30)

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης) 
Α’ βοηθός: Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας) 
Β’ βοηθός: Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης) 
4ος: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

Εδώ Γράφετε τα σχόλια σας