Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης, από 17 έως 23 Σεπτεμβρίου

Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης, από 17 έως 23 Σεπτεμβρίου

 

Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 17 έως και 23 Σεπτεμβρίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης θα είναι τα ακόλουθα:

 

 

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

17/9/2018

Α΄ΚΑΜ Χρύσα, Καλλιθέα, Εύμοιρο, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Λεύκη, Πετροχώρι, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι. 09.00-15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη 09.00-15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΤΡΙΤΗ

18/9/2018

Α΄ΚΑΜ Πετεινός, Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Μαγικό, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο. 09.00-15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

19/9/2018

Α΄ΚΑΜ Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Όλβιο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Κρεμαστή, Άβατο, Ν. Εράσμιο. 09.00-15.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Μάγγανα. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

20/9/2018

Α΄ΚΑΜ Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο 17.00-24.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα.. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21/9/2018

Α΄ΚΑΜ Γοργόνα, Σμίνθη, Μύκη, Σάτρες, Τέμενος. 17.00-24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό. 17.00-24.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

Α΄ΚΑΜ Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Άβατο, Όλβιο, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Τοξότες, Γαλάνη, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο. 17.00-24.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη. 17.00-24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

 

Εδώ Γράφετε τα σχόλια σας